האם יש כזה דבר זמן נכון להעלות סרטונים בטיקטוק? התשובה בפנים

למקרה שלא ידעתם או שאתם פשוט חדשים בטיקטוק, העיתוי בו אתם מעלים פוסט חדש בטיקטוק הוא קריטי לקביעת ׳חיי המדף׳ שלו ועד ויראלי הוא יכול להיות. לכן, טיימינג הוא מרכיב שחשוב לקחת בחשבון בכל פעם שאתם באים לסחוט את ההדק ולהעלות סרטון חדש בטיקטוק, וכך הסרטון שלכם יגיע לכמה שיותר אנשים.

זמן נכון להעלות סרטונים בטיקטוק? התשובה בפנים
זמן נכון להעלות סרטונים בטיקטוק? התשובה בפנים

2 טיפים חיוניים להארכת חיי המדף של סרטוני הטיקטוק שלכם

זה לא סוד שאחד הכיוונים השכיחים ביותר שרשתות חברתיות לוקחות לאחר שהן מתפוצצות בגדול הוא להיות פלטפורמה אפקטיבית ביותר לשיווק מעבר למאגר תוכן בלתי נגמר (נשמע לכם מוכר? אינסטגרם ופייסבוק עברו תהליך דומה). היום אפשר לומר את אותו הדבר גם על האפליקציה ה׳צעירה׳ יחסית בנוף הרשתות החברתות החברתיות טיקטוק.

טיפים יעילים לטיקטוק
טיפים יעילים לטיקטוק

איך לגרום לאלגוריתם של טיקטוק לעבוד בשבילכם

גם אתם תמיד חלמתם להיות ויראליים? אם כן, טיקטוק, אחת מאפליקציות המדיה החברתית המובילות בשוק, שזכתה ל-738 מיליון הורדות ב-2019 היא האפליקציה המושלמת בשבילכם. כבר מאז שהושקה לראשונה, האלגוריתם של טיקטוק נחשב למורכב. תופתעו לגלות שלא כך הדבר. כיום זה ידוע שטיקטוק יכולה לעזור לכם להיות ויראליים, לא רק באפליקציה אלא גם בפלטפורמות אחרות. בואו נגלה כיצד האלגוריתם של האפליקציה עובד ומה הקשר בינו לבין תוכן ויראלי באפליקציה.

איך לגרום לאלגוריתם של טיקטוק לעבוד בשבילכם
איך לגרום לאלגוריתם של טיקטוק לעבוד בשבילכם

טובים השניים: 3 צעדים פשוטים להשגת שיתופי פעולה בטיקטוק

עם הפופולריות המטורפת של טיקטוק כמעט בכל מדינה בעולם, קשה לדמיין שיש אנשים שעדיין לא שמעו על האפליקציה הזו מעולם. טיקטוק (במקור מסין) כבר מזמן חצתה עשרות גבולות אוויריים וימיים והצליחה לבסס קהל משתמשים אדוק שאי אפשר להתעלם ממנו. ומה הפלא שהאפליקציה זוכה לתהודה כזו, כשהתוכן המוצג באפליקציה הוא כה מגוון (כל עוד הוא עומד בתנאי השימוש של האפליקציה, כמובן).

3 צעדים פשוטים להשגת שיתופי פעולה בטיקטוק
3 צעדים פשוטים להשגת שיתופי פעולה בטיקטוק

חובה לנסות: רעיונות לסרטוני טיקטוק לכל המשפחה

עם כל הזמן הפנוי שהיה לנו בשנה האחרונה בזכות\בגלל הסגרים השונים, מה הפלא שהיצירתיות של כל אחד ואחת מאיתנו עלתה בכמה וכמה רמות. ואפרופו יצירתיות – אם יש טרנד שתפס תאוצה גדולה במיוחד בפרק הזמן הזה זה כמובן סרטוני טיקטוק לכל המשפחה; הזדמנות נהדרת לזמן איכות משותף ומהנה.

רעיונות לסרטוני טיקטוק לכל המשפחה
רעיונות לסרטוני טיקטוק לכל המשפחה

ישנן בנות: ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק שלכן

מתות על טיקטוק? גם אתן מחפשות לגדול ולהתפרסם בפלטפורמה? שכולם יכירו, יעקבו ו׳ילייקקו׳ את כל מה שאתן מעלות? הנה משהו שלא ידעתן על תהילה בטיקטוק: יש משקל לא מבוטל על שם המשתמש שלכן בקביעת ה׳קריירה׳ שלכן בטיקטוק, ואיך היא תראה. בכתבה זו נתמקד איך אתן בנות תבחרו את השם הכי מוש לעמוד הטיקטוק שלכן!

ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק
ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק

כל אחד יכול: ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021

חדשים בטיקטוק? בין אם כן ובין אם לא, לא פשוט להבין שזה לא כזה פשוט להשיג עוקבים בטיקטוק, למרות מה שהבטיחו לנו לגבי האלגוריתם של טיקטוק וכל זה. לדעתנו, הקושי והאתגר שבניסיון לשבור שיאי לייקים ועוקבים בכל פעם מחדש הוא הדלק שכל טיקטוקר בנשמה צריך כדי לפרוץ גבולות ולשאוף להיות טוב יותר מפעם לפעם בכל פוסט מחדש. בדיוק בשביל זה קיימות טקטיקות ואסטרטגיות שונות איך לעשות את זה

ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021
ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021

איך סיפור ההצלחה של טיקטוק יביא אתכם הכי רחוק שאפשר?

טיקטוק היא מהפלטפורמות הכי פופולריות בעולם היום, שלא מפסיקה להפתיע ולשבור שיאים של הורדות חודשיות, ומשתמשים חדשים שמצטרפים אליה מדי יום. ואם אנחנו כבר מדברים על טיקטוק, למה שלא נשבור איזה מיתוס לגביה: בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיקטוק היא מזמן לא האפליקציה ׳של הילדים׳ בלבד. היום זה כבר לא כזה מחזה נדיר לראות אנשים מבוגרים מעלים סרטונים לטיקטוק ונהנים מהטרנדים השונים שבאים והולכים בה, מנסים לשבור שיאים של לייקים ועוקבים לטיקטוק.

סיפור ההצלחה של טיקטוק
סיפור ההצלחה של טיקטוק
אנא המתן