ישנן בנות: ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק שלכן

מתות על טיקטוק? גם אתן מחפשות לגדול ולהתפרסם בפלטפורמה? שכולם יכירו, יעקבו ו׳ילייקקו׳ את כל מה שאתן מעלות? הנה משהו שלא ידעתן על תהילה בטיקטוק: יש משקל לא מבוטל על שם המשתמש שלכן בקביעת ה׳קריירה׳ שלכן בטיקטוק, ואיך היא תראה. בכתבה זו נתמקד איך אתן בנות תבחרו את השם הכי מוש לעמוד הטיקטוק שלכן!

ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק
ככה תבחרו שם מוצלח לעמוד הטיקטוק

כל אחד יכול: ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021

חדשים בטיקטוק? בין אם כן ובין אם לא, לא פשוט להבין שזה לא כזה פשוט להשיג עוקבים בטיקטוק, למרות מה שהבטיחו לנו לגבי האלגוריתם של טיקטוק וכל זה. לדעתנו, הקושי והאתגר שבניסיון לשבור שיאי לייקים ועוקבים בכל פעם מחדש הוא הדלק שכל טיקטוקר בנשמה צריך כדי לפרוץ גבולות ולשאוף להיות טוב יותר מפעם לפעם בכל פוסט מחדש. בדיוק בשביל זה קיימות טקטיקות ואסטרטגיות שונות איך לעשות את זה

ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021
ככה משיגים עוקבים לטיקטוק ב-2021

איך סיפור ההצלחה של טיקטוק יביא אתכם הכי רחוק שאפשר?

טיקטוק היא מהפלטפורמות הכי פופולריות בעולם היום, שלא מפסיקה להפתיע ולשבור שיאים של הורדות חודשיות, ומשתמשים חדשים שמצטרפים אליה מדי יום. ואם אנחנו כבר מדברים על טיקטוק, למה שלא נשבור איזה מיתוס לגביה: בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיקטוק היא מזמן לא האפליקציה ׳של הילדים׳ בלבד. היום זה כבר לא כזה מחזה נדיר לראות אנשים מבוגרים מעלים סרטונים לטיקטוק ונהנים מהטרנדים השונים שבאים והולכים בה, מנסים לשבור שיאים של לייקים ועוקבים לטיקטוק.

סיפור ההצלחה של טיקטוק
סיפור ההצלחה של טיקטוק

למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת? התשובה בפנים

מכירים את המושג ׳אפקט דומינו׳? ניתן להיתקל בו הלכה למעשה גם כשמדברים על טיקטוק. כשיש לכם עוקבים רבים, טבעי שגם מספר הלייקים שלכם על כל סרטון שתעלו יהיה בהתאם. וכאמור, לייקים ועוקבים הם המהות של צמיחה בטיקטוק ואיך לקדם את עצמכם בצורה מיטבית. עם זאת, כאן במקרים האלה יש יוצאי דופן. לעיתים קורה למשתמשים מסוימים שיחס עוקבים-לייקים אצלם הוא לא בדיוק חופף. במצב כזה, יש לוודא שהסרטונים שלכם מקבלים לייקים בדרכים אחרות; למשל, ע״י קניית לייקים לטיקטוק.

למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת?
למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת?

חושבים ויראלי בקטע גלובלי? אתרים לשירותי טיקטוק מחו"ל שאתם פשוט חייבים להכיר

בעבר הלא רחוק כ"כ, כל מה שאנשים רצו היה להתפרסם באינסטגרם; בעלי עוקבים רבים, צפיות בשפע לסרטונים שהם מעלים ומה לא. אמנם החלום הזה עדיין לא חלף מן העולם, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהייפ נוסף בשכונה - להיות יראליים בטיקטוק שמו. טיקטוק היא מהאפליקציות הבולטות ביותר בתחומה כרגע, עם למעלה מ-800 מיליון משתמשים פעילים. כמובן, לא היינו מדברים עליה היום אם היא לא הייתה מניבה אחוזי אינטרקציה בלתי רגילים בקרב המשתמשים שלה. משתמש טיקטוק מעביר בממוצע כ-46 דק' באפליקציה מדי יום.

אתרים לשירותי טיקטוק מחו
אתרים לשירותי טיקטוק מחו"ל שאתם פשוט חייבים להכיר

זה לא הגיל: אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים

אי אפשר שלא לדבר על האפליקציות המדוברות ביותר לשנת 2021 (אפילו שהיא רק התחילה) מבלי להזכיר את טיקטוק. גם אם היא יחסית צעירה בתעשייה, ולא חסרות רשתות חברתיות עם 'פור' עליה מבחינת חיי המדף שלהן כמו פייסבוק או אינסטגרם, לטיקטוק יש מיליוני מעריצים ומשתמשים ברחבי העולם. בכתבה זו נדון מה בעצם הסוד של טיקטוק, ומהו אורך הסרטונים המושלם שאנחנו צריכים לכוון אליו כדי להגיע לעמוד ה'פור יו'.

אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים
אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים

השיטה נחשפת: איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?

טיקטוק, האפליקציה שמתבססת על סרטוני וידאו בני 15 שניות כבר מזמן הגיעה למספר מטורף של הורדות מדי יום. בדומה לשאר פלטפורמות הרשתות החברתיות, גם לטיקטוק יש דרך ייחודית משלה, אלגוריתם המותאם לה, בשביל לספור צפיות על סרטונים. ובדיוק כך גם משתמשים שאין להם הרבה עוקבים 'על הנייר' מצליחים ליצור סרטונים ויראליים. בכתבה הבאה ננסה להבין אחת ולתמיד איך האלגוריתם של טיקטוק עובד מבחינת צפיות.

איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?
איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?
אנא המתן