איך סיפור ההצלחה של טיקטוק יביא אתכם הכי רחוק שאפשר?

טיקטוק היא מהפלטפורמות הכי פופולריות בעולם היום, שלא מפסיקה להפתיע ולשבור שיאים של הורדות חודשיות, ומשתמשים חדשים שמצטרפים אליה מדי יום. ואם אנחנו כבר מדברים על טיקטוק, למה שלא נשבור איזה מיתוס לגביה: בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיקטוק היא מזמן לא האפליקציה ׳של הילדים׳ בלבד. היום זה כבר לא כזה מחזה נדיר לראות אנשים מבוגרים מעלים סרטונים לטיקטוק ונהנים מהטרנדים השונים שבאים והולכים בה, מנסים לשבור שיאים של לייקים ועוקבים לטיקטוק.

סיפור ההצלחה של טיקטוק
סיפור ההצלחה של טיקטוק

למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת? התשובה בפנים

מכירים את המושג ׳אפקט דומינו׳? ניתן להיתקל בו הלכה למעשה גם כשמדברים על טיקטוק. כשיש לכם עוקבים רבים, טבעי שגם מספר הלייקים שלכם על כל סרטון שתעלו יהיה בהתאם. וכאמור, לייקים ועוקבים הם המהות של צמיחה בטיקטוק ואיך לקדם את עצמכם בצורה מיטבית. עם זאת, כאן במקרים האלה יש יוצאי דופן. לעיתים קורה למשתמשים מסוימים שיחס עוקבים-לייקים אצלם הוא לא בדיוק חופף. במצב כזה, יש לוודא שהסרטונים שלכם מקבלים לייקים בדרכים אחרות; למשל, ע״י קניית לייקים לטיקטוק.

למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת?
למה לייקים בטיקטוק יהפכו אתכם לדור הבא של משפיעני הרשת?

חושבים ויראלי בקטע גלובלי? אתרים לשירותי טיקטוק מחו"ל שאתם פשוט חייבים להכיר

בעבר הלא רחוק כ"כ, כל מה שאנשים רצו היה להתפרסם באינסטגרם; בעלי עוקבים רבים, צפיות בשפע לסרטונים שהם מעלים ומה לא. אמנם החלום הזה עדיין לא חלף מן העולם, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהייפ נוסף בשכונה - להיות יראליים בטיקטוק שמו. טיקטוק היא מהאפליקציות הבולטות ביותר בתחומה כרגע, עם למעלה מ-800 מיליון משתמשים פעילים. כמובן, לא היינו מדברים עליה היום אם היא לא הייתה מניבה אחוזי אינטרקציה בלתי רגילים בקרב המשתמשים שלה. משתמש טיקטוק מעביר בממוצע כ-46 דק' באפליקציה מדי יום.

אתרים לשירותי טיקטוק מחו
אתרים לשירותי טיקטוק מחו"ל שאתם פשוט חייבים להכיר

זה לא הגיל: אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים

אי אפשר שלא לדבר על האפליקציות המדוברות ביותר לשנת 2021 (אפילו שהיא רק התחילה) מבלי להזכיר את טיקטוק. גם אם היא יחסית צעירה בתעשייה, ולא חסרות רשתות חברתיות עם 'פור' עליה מבחינת חיי המדף שלהן כמו פייסבוק או אינסטגרם, לטיקטוק יש מיליוני מעריצים ומשתמשים ברחבי העולם. בכתבה זו נדון מה בעצם הסוד של טיקטוק, ומהו אורך הסרטונים המושלם שאנחנו צריכים לכוון אליו כדי להגיע לעמוד ה'פור יו'.

אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים
אורך סרטוני הטיקטוק המומלץ כדי להיות ויראליים

השיטה נחשפת: איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?

טיקטוק, האפליקציה שמתבססת על סרטוני וידאו בני 15 שניות כבר מזמן הגיעה למספר מטורף של הורדות מדי יום. בדומה לשאר פלטפורמות הרשתות החברתיות, גם לטיקטוק יש דרך ייחודית משלה, אלגוריתם המותאם לה, בשביל לספור צפיות על סרטונים. ובדיוק כך גם משתמשים שאין להם הרבה עוקבים 'על הנייר' מצליחים ליצור סרטונים ויראליים. בכתבה הבאה ננסה להבין אחת ולתמיד איך האלגוריתם של טיקטוק עובד מבחינת צפיות.

איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?
איך טיקטוק מחשבת את מספר הצפיות על סרטונים?

הרעיונות הכי מקוריים לסרטוני טיקטוק עם חברים

בתור אחת האפליקציות הכי פופולריות בשוק כיום, טיקטוק לא מפסיקה לגדול ולעניין משתמשים חדשים בכל רחבי העולם, וכולם עם מטרה מרכזית אחת; להיות ויראליים באפליקציה. יצירת תוכן חדש ואיכותי היא משימה סיזיפית ושוחקת, לכן צוות BETOP ריכז עבורכם רשימת רעיונות אפשריים לשדרג את סרטוני הטיקטוק שלכם; המשותף לכל הרעיונות האלה הוא שבכולם משתתף חבר או טיקטוקר נוסף!

רעיונות לסרטוני טיקטוק עם חברים
רעיונות לסרטוני טיקטוק עם חברים

להשאיר או להסיר: ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק

מי מאיתנו לא מכור לרשת החברתית ב-2021, ולטיקטוק במיוחד? אין ספק שהתוכן היצירתי שמוצג בטיקטוק הולך לפניה ומביא מיליוני משתמשים חדשים מדי יום. עם זאת, ההתראות שהאפליקציה שולחת לנו יכולות לעצבן ממש לפעמים, במיוחד כשהן באות במסות ואין ממש הבחנה בין טפל לעיקר. כדי לעשות סדר בהתראות, תמיד אפשר לכבות את ההתראות הקופצות שאנחנו מקבלים. איך תעשו את זה? בעזרת כמה צעדים פשוטים למדי, שמיד נגיע אליהם.

ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק
ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק
אנא המתן