להשאיר או להסיר: ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק

מי מאיתנו לא מכור לרשת החברתית ב-2021, ולטיקטוק במיוחד? אין ספק שהתוכן היצירתי שמוצג בטיקטוק הולך לפניה ומביא מיליוני משתמשים חדשים מדי יום. עם זאת, ההתראות שהאפליקציה שולחת לנו יכולות לעצבן ממש לפעמים, במיוחד כשהן באות במסות ואין ממש הבחנה בין טפל לעיקר. כדי לעשות סדר בהתראות, תמיד אפשר לכבות את ההתראות הקופצות שאנחנו מקבלים. איך תעשו את זה? בעזרת כמה צעדים פשוטים למדי, שמיד נגיע אליהם.

ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק
ככה תשלטו בהתראות בטיקטוק

4 המופלאים: האתרים האיכותיים והאמינים ביותר לקניית לייקים לטיקטוק

טיקטוק כבר מזמן שינתה את פני הרשת החברתית והוכיחה מה הכוח של סרטונים קצרים. בעקבות ההצלחה המטאורית שלה, רבים מנסים להצליח גם הם דרך האפליקציה הפופולרית הזו ולהיות ויראליים בעצמם. גם בטיקטוק, בדומה למתחרות שלה, קשה להתבלט בין ים של משתמשים אחרים שמתחרים ראש-בראש מי יהיה הכי ויראלי, מי יגיע לעמוד הפור יו.

האתרים האיכותיים והאמינים ביותר לקניית לייקים לטיקטוק
האתרים האיכותיים והאמינים ביותר לקניית לייקים לטיקטוק

להתחיל בגדול: ככה תבחרו שם משתמש נכון בטיקטוק

עם למעלה מ-800 מיליון משתמשים פעילים ביום, טיקטוק היא אחת הפלטפורמות המגוונות והפופולריות ביותר כיום, המאפשרת לכל משתמש למצוא את המקום שלו ולבסס בה קהל עוקבים אדוק. עם זאת, הפלטפורמה כה פופולרית התחרות על כל עוקב ועל כל לייק צמודה מתמיד בשל כך. במקרים כאלה, עליכם להתייחס לשם המשתמש שלכם בתור כלי שיווקי לכל דבר ועניין; עליו להיות קליט וסקסי, בן 2-3 מילים שמספרות עולם ומלואו על כל מה שקורה בעמוד שלכם. שם משתמש כזה הוא בידוק מה שאתם צריכים כדי להתבלט מעל המתחרים שלכם בטיקטוק ולהגדיל את כמות העוקבים שלכם.

ככה תבחרו שם משתמש נכון בטיקטוק
ככה תבחרו שם משתמש נכון בטיקטוק

המדריך למשפיען המתחיל

ללא צל של ספק, טיקטוק היא אחת הפלטפורמות הפופולריות והמכניסות ביותר כיום. עם למעלה מ-800 מיליון משתמשים, מה הפלא שכמעט כל בנאדם שאנחנו פוגשים מתחזק פרופיל באפליקציה. כמובן, לצד הצמיחה וההגעה של האפליקציה אל לב המיינסטרים, כך גדלו גם ההזדמנות העסקיות שהיא טומנת בחובה. בדומה למשפיעני אינסטגרם או יוטיוב, גם לטיקטוק יש את 'המנה שלה' של משפיענים וכוכבים.

המדריך למשפיען המתחיל
המדריך למשפיען המתחיל

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על עמוד הפור יו של טיקטוק

בדומה לעמוד הדיסקאבר של אינסטגרם או טוויטר, שפוסטים המגיעים לשם זוכים להרבה יותר תהודה וחשיפה, גם לטיקטוק יש עמוד כזה, שכולם שואפים להגיע אליו; הלא הוא עמוד הפור יו.

כל מה שרציתם לדעת על עמוד הפור יו של טיקטוק
כל מה שרציתם לדעת על עמוד הפור יו של טיקטוק

רשימת האולסטארס הרשמית של טיקטוק - קבלו השראה מהעמודים שעשו את זה בענק

טיקטוק היא בין האפליקציות המורדות ביותר כיום. רבים האנשים שמנסים לרכוב על הפופולריות שלה ולהפוך למשפיעני רשת בעזרתה. חבל שזה לא כזה פשוט, שכן יש לא מעט אתגרים בדרך כמו מציאת רעיונות והשראה ליצירת סרטונים ייחודיים ומקוריים. גיבשנו רשימה של משתמשים בולטים בטיקטוק שמצאו דרכים פנומנליות לשווק את המותג שלהם, בתקווה שבאמצעותה נצליח לעורר לחיים את המוזה הרדומה שבכם לייצר רעיונות מבריקים משלכם!

קבלו השראה מהעמודים שעשו את זה בענק
קבלו השראה מהעמודים שעשו את זה בענק

הטרנד החם הבא בטיקטוק: סרטונים ללא מוסיקה

היא פרצה לשוק בכלל בתור Musical.ly, טיקטוק היא האפליקציה המובילה לסרטוני Lip-sync וריקודים, שזוכה ללא פחות מ-800 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש מ-150 מדינות ברחבי העולם. הייחודיות של טיקטוק היא לאפשר לאנשים מתרבויות ורקעים שונים להפגין את היצירתיות שלהם דרך השתתפות באתגרים השונים באפליקציה. המשתמשים שמצליחים לייצר את סרטון הטרנד הטוב והמקורי ביותר מושכים הכי הרבה תשומת לב וזוכים לכמות לייקים וצפיות בהתאם. מה הופך את אותם הסרטונים לכה פופולריים וויראליים? צלילי הרקע, המוסיקה, כמובן!

סרטונים ללא מוסיקה
סרטונים ללא מוסיקה

5 השירים שאתם חייבים לשים בסרטוני הטיקטוק שלכם!

הייתה שנה לא פחות ממטורפת בקנה מידה עולמי, כשוירוס הקורונה פקד את אוכלוסיית העולם והשפיע עליה מן הקצה אל הקצה: שגרת החיים של כולנו, מללכת לבית ספר ועד לנסוע למשרד, עברה להתנהל במקום אחד בלבד - הבית. במצב לא רגיל שכזה, מה הפלא שמספרי ההורדות של טיקטוק עלו פלאים. לפי בלוג סנסורטאוור, טיקטוק היא האפליקציה המורדת ביותר בשנת 2020, עם למעלה מ-1.9 התקנות (והיד עוד נטויה). אחרי הכל, מה יותר כייפי לעשות מאשר סרטונים משוגעים בזמן שאנחנו סגורים בבתים?

5 השירים הכי פופלאריים בטיקטוק!
5 השירים הכי פופלאריים בטיקטוק!
אנא המתן